uvádíme
představujeme
poskytujeme
objednejte
účtujeme
využijte
vzkažte
faq
kontaktujte
superteta.cz - faq
„Co kdyby se dítěti něco stalo?”

Každému, i tomu nejkratšímu hlídání, předchází seznámení se zdravotním stavem dítěte a také s vybaveností okolí (nejbližší pohotovost, lékárna). I my jsme lidé a musíme připustit riziko vzniku škodní události. Odvažuji se však tvrdit, že naše pečovatelky poskytnou dítěti starostlivost blížící se té Vaší a také si vybíráme pracovníky s profilem silné osobnosti, která nezpanikaří při první příležitosti.
„Nemám ráda, když mi někdo zasahuje do domácnosti!”

Na začátku vztahu pečovatelka x rodič stojí konzultace a stanovení pravidel tak, abychom předešli Vaší obavě. Pokud i tak přetrvává Vaše obava, nabízíme Vám hlídání v domácnosti majitelů agentury v prostorném bytu s vybaveným dětským pokojem či na jiném místě Vám vyhovujícím.
„Mám své postupy ve výchově a pečovatelka mi je jistě naruší.”

Na začátku vztahu pečovatelka x rodič stojí konzultace a stanovení pravidel tak, abychom předešli Vaší obavě. I pečovatelce samotné usnadní práci, skrze konzultaci s Vámi, pokud pochopí Vaše jedinečné dítko. Klademe proto důraz na to, aby pečovatelka na počátku efektivní spolupráce strávila potřebný čas společně s Vámi. Tento čas přirozeně neúčtujeme.
„To abych pořádně uklidila, ještě mě někde pomluví.”

Zachováváme pravidlo absolutní diskrétnosti.
„Moje dítě je ještě malé, než abychom je od sebe takhle odpoutali.”

Není nad to zjistit, jak Vašemu dítěti i Vám prospěje občasné odloučení. Ze zkušeností vřele doporučujeme (z pohledu dítka i rodičů) odevzdávat děti k hlídání. U mladších dětí nemějte obavy z občasného krátkodobého odloučení, většinou se setkáváme se spokojeností rodičů, kteří tak učinili. Pro miminka (děti od doby, než jsou schopny komunikace) využijte našich služeb, pokud nutně řešíte vzniklou situaci, formou příležitostného hlídání.
objednávkový list
superteta.cz - hlídání dětí, profesionální přístup